Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

KingPo Technology Development Limited

Sertifikalar
Çin KingPo Technology Development Limited Sertifikalar
Çin KingPo Technology Development Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
SGS Kalifiye Tedarikçi gereksinimlerine göre. kingpo, "SGS KALİFİYELİ TEDARİKÇİLERİNİN BEYANI" olarak kabul edildi

—— SGS

İyi günler ve senin için teşekkür ederim

—— melek

Sayın Tedarikçimiz KINGPO TECHNOLOGY DEVELOPEMENT,

—— ISQ Tedarik Yönetimi

her şeyden önce, iyi işbirliğiniz için ayrıca teşekkür etmek istiyorum!Özellikle hızlı servisi ve istek ve sorunlarımıza neredeyse her zaman bir çözüm bulunmasını takdir ediyoruz.Bunun için çok teşekkür ederim ve her şeyin en iyisi ve 2022 için de iyi bir işbirliğine devam edin!

—— TÜV Rheinland Almanya

Ben sohbet şimdi

KingPo Technology Development Limited

1 2 3 4 5 6 7 8 9
KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited
TEST LABORATUVARI

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : KingPo
No. Çalışanları : 50~200
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 70% - 80%
Kingpo Technology Development Limited, küresel güvenlik test ekipmanları üreticisinin öncüsü ve lideridir. Ar-Ge, test, üretim sonrası satış sonrası hizmet için dünya çapındaki laboratuarlar için tek elden hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz için en uygun üretim kalitesini elde etmeye kendimizi adamış bulunmaktayız. Maliyet ve kurumsal uluslararası rekabet gücünü artırmak.

Kingpo, Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) tarafından akredite edilmiştir ve aday bir tedarikçi haline gelmiştir ve resmen bir CBTL sertifikası yayınlanmıştır. Global elektroteknik laboratuarları için en üst düzey ve daha standart test ekipmanı üretmek için dünyanın önde gelen laboratuvar test ekipmanları üreticisi arasındadır. Dongguan Kalite Testi, Çin Ev Elektrikli Aletler Araştırma Enstitüsü, Rusya Ulusal Standart Enstitüsü, Beyaz Rusya Ulusal Standart Enstitüsü, Kore Ulusal Standart Enstitüsü, NEMKO, UL, PHILIPS, CTK, CVC (Vkan Sertifikasyon ve Test Co Ltd) tedarikçisi. Kingpo tarafından üretilen ve CNAS ve ilac-MRA tarafından kalibre edilen lamba kap ölçerler ve test ekipmanları, uluslararası bir üne sahip.

Kingpo Çin laboratuvarları için dünya standartlarında test ekipmanları üretmeyi, bağımsız bir Ar-Ge merkezi kurmayı ve yabancı devlet teknolojisini ve uluslararası yüksek yetenekleri tanıtmayı hedefliyor. Yaratıcı bir tasarım konsepti benimseyerek, sensör veri toplamanın öncüsü olarak bilgisayar kontrolünü ele alıyor. Yüksek hassasiyetli ve düşük sesli ithal transmisyon cihazı olarak öncü bir teknoloji olarak, yüz altmış ürünü geliştirdik.

Laboratuar yazılımı Lims sistemi

Malzemenin yanma test cihazı

Elekrikli aleti kontrol etme teçhizatı

Prizler ve diyapan için donatımı

Anahtar ömrü test ekipmanları

Elektrik aksesuar deneme için donatım

Armatür deneme için donatım

Ev eşyaları için test cihazları

Su püskürter test ekipmanları

Kablo ve tel ürünleri

IT ürün test ekipmanları

Akü bataryaları

Kingpo'nun yerli müşterileri arasında, Giriş-Çıkış Muayene ve Karantina Bürosu, Teknik Denetim Bürosu, UL Lab (Underwriter Laboratuvarları), TÜV Rheinland, SGS ve diğer elektronik üreticiler bulunmaktadır. Ürünlerimiz uluslararası pazara ihraç edilmektedir ve ayrıca HK, Vietnam, Singapur, Tayland, İran, Hindistan,

Afrika, Yeni Zelanda, Avustralya, Almanya vb.

Hizmet, kurumsal rekabet gücünü artırmak için önemli bir faktördür. Bu nedenle, Kingpo her zaman hizmet düzeyi ve hizmet değeri iyileştirmek için her türlü çabayı göstermektedir. Satış öncesi, kapsamlı danışman ve müşteriye özel hizmet ile müşterilere sunmak için profesyonel mühendislik ekibimiz var. - satış ekibi, müşteriye zamanında ve tatminkar teknik destek ve ürün bakımı sunmak.

Mükemmel ürün rekabet gücü ve eksiksiz hizmet vasıtasıyla, firmamız çok sayıda müşteriye yüksek övgü ve samimi güven kazandırmıştır. Teknik iyileştirme ve bu ürünlerin verimliliği ve kalite güvencesi ile uyumlu olarak, piyasaya sunmak için yüksek son ürünleri sunmakta ısrar ediyoruz ve Ekipman endüstrisinde testte lider.

İletişim bilgileri
KingPo Technology Development Limited

İlgili kişi: Ms. Lynette Wong

Tel: +86-769-81627526

Faks: 86-769-89032367

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)