Ana sayfa

KingPo Technology Development Limited

şirket Profili
Kingpo Technology Development Limited, küresel güvenlik test ekipmanları üreticisinin öncüsü ve lideridir. Ar-Ge, test, üretim sonrası satış sonrası hizmet için dünya çapındaki laboratuarlar için tek elden hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz için en uygun üretim kalitesini elde etmeye kendimizi adamış bulunmaktayız. Maliyet ve kurumsal uluslararası rekabet gücünü artırmak.

Kingpo, Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) tarafından akredite edilmiştir ve aday bir tedarikçi haline gelmiştir ve resmen bir CBTL sertifikası yayınlanmıştır. Global elektroteknik laboratuarları için en üst düzey ve daha standart test ekipmanı üretmek için dünyanın önde gelen laboratuvar test ekipmanları üreticisi arasındadır. Dongguan Kalite Testi, Çin Ev Elektrikli Aletler Araştırma Enstitüsü, Rusya Ulusal Standart Enstitüsü, Beyaz Rusya Ulusal Standart Enstitüsü, Kore Ulusal Standart Enstitüsü, NEMKO, UL, PHILIPS, CTK, CVC (Vkan Sertifikasyon ve Test Co Ltd) tedarikçisi. Kingpo tarafından üretilen ve CNAS ve ilac-MRA tarafından kalibre edilen lamba kap ölçerler ve test ekipmanları, uluslararası bir üne sahip.

Kingpo Çin laboratuvarları için dünya standartlarında test ekipmanları üretmeyi, bağımsız bir Ar-Ge merkezi kurmayı ve yabancı devlet teknolojisini ve uluslararası yüksek yetenekleri tanıtmayı hedefliyor. Yaratıcı bir tasarım konsepti benimseyerek, sensör veri toplamanın öncüsü olarak bilgisayar kontrolünü ele alıyor. Yüksek hassasiyetli ve düşük sesli ithal transmisyon cihazı olarak öncü bir teknoloji olarak, yüz altmış ürünü geliştirdik.

Laboratuar yazılımı Lims sistemi

Malzemenin yanma test cihazı

Elekrikli aleti kontrol etme teçhizatı

Prizler ve diyapan için donatımı

Anahtar ömrü test ekipmanları

Elektrik aksesuar deneme için donatım

Armatür deneme için donatım

Ev eşyaları için test cihazları

Su püskürter test ekipmanları

Kablo ve tel ürünleri

IT ürün test ekipmanları

Akü bataryaları

Kingpo'nun yerli müşterileri arasında, Giriş-Çıkış Muayene ve Karantina Bürosu, Teknik Denetim Bürosu, UL Lab (Underwriter Laboratuvarları), TÜV Rheinland, SGS ve diğer elektronik üreticiler bulunmaktadır. Ürünlerimiz uluslararası pazara ihraç edilmektedir ve ayrıca HK, Vietnam, Singapur, Tayland, İran, Hindistan,

Afrika, Yeni Zelanda, Avustralya, Almanya vb.

Hizmet, kurumsal rekabet gücünü artırmak için önemli bir faktördür. Bu nedenle, Kingpo her zaman hizmet düzeyi ve hizmet değeri iyileştirmek için her türlü çabayı göstermektedir. Satış öncesi, kapsamlı danışman ve müşteriye özel hizmet ile müşterilere sunmak için profesyonel mühendislik ekibimiz var. - satış ekibi, müşteriye zamanında ve tatminkar teknik destek ve ürün bakımı sunmak.

Mükemmel ürün rekabet gücü ve eksiksiz hizmet vasıtasıyla, firmamız çok sayıda müşteriye yüksek övgü ve samimi güven kazandırmıştır. Teknik iyileştirme ve bu ürünlerin verimliliği ve kalite güvencesi ile uyumlu olarak, piyasaya sunmak için yüksek son ürünleri sunmakta ısrar ediyoruz ve Ekipman endüstrisinde testte lider.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
KingPo, 2000 yılında IEC elektrik güvenlik testine uygun olarak özel test ekipmanları tasarlamak ve pazarlamak amacıyla bulundu.

Ağustos 2005'te KingPo, Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) tarafından akredite edilmiş ve aday bir tedarikçi haline gelmiştir.

Ekim 2010'da KingPo, Dongguan S & T İlerleme Ödülü ve Ürün Araştırma Enstitüsü'nü kazandı.

Nisan 2015'te KingPo, KingPo LIMS yazılımının Ar-Ge'sinde başarılı oldu.

Aralık 2015'te, yazılımımız Çin Ulusal Standartlar Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir.

Ağustos 2016'da KingPo'nun satış hacmi 50 milyona ulaştı.

KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : KingPo

No. Çalışanları : 50~200

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin KingPo Technology Development Limited Sertifikalar Çin KingPo Technology Development Limited Sertifikalar Çin KingPo Technology Development Limited Sertifikalar Çin KingPo Technology Development Limited Sertifikalar